O projektu

Veterinář.cz je internetový katalog veterinárních ordinací a klinik z celé ČR s unikátními funkcemi jednoduchého a uživatelsky přátelského vyhledávání.

Jak to funguje?

Systém automaticky určí přibližnou polohu návštěvníka na základě informací o jeho internetovém připojení nebo z GPS chytrého telefonu nebo tabletu a obratem mu nabídne nejbližší veterinární ordinace z jeho okolí. A aby neztrácel další čas hledáním v mapách, určí ke zvolenému veterináři i nejrychlejší trasu pro cestu autem, kterou zobrazí spolu se vzdáleností a dojezdovou dobou.

Proč se registrovat?

Pro registrované uživatele nabízí Veterinář.cz jedinečnou možnost prezentace v prestižním internetovém oborovém katalogu. Při registraci v katalogu Veterinář.cz můžete snadno uveřejnit kromě adresy Vaší ordinace a běžných kontaktních údajů (telefon, e-mail, www) také Vaše firemní logo, podrobný popis poskytovaných služeb včetně otevírací doby, specializace a případné pohotovosti. Dále můžete snadno také přidat fotogalerii a další užitečné a podrobné informace pro návštěvníky.

Uživatelé s chytrými mobilním telefony, pro které je aplikace optimalizována, Vám mohou zavolat jedním kliknutím tlačítka přímo z Vašeho profilu nebo naplánovat a zobrazit nejkratší trasu do Vaší ordinace. Díky kvalitní optimalizaci pro vyhledávače a jedinečné adrese Veterinar.cz bude Váš profil zobrazován vždy na předních místech ve výsledcích vyhledávání.

Zaregistrujte zdarma Vaši veterinární ordinaci nebo nás prosím kontaktujte, abychom Vám při registraci pomohli.

Příklad zobrazení

Obrázek - varianta Maxi

Nejširší databáze veterinárních ordinací z celé České republiky